top of page

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kāda ir sajūta veicot lāzerepilāciju ar diožu lāzeri?

Sajūta ir līdzīga karstai tirpšanai vai nelielām vibrācijām. Tas ir tāpēc, ka mati sasilst līdz 70 grādiem, bet pateicoties atdzesēšanai, šis karstums nerada diskomfortu . Salīdzinot ar vasku vai  “SUGARING”, matu noņemšana ar lāzeri ir ātrāka, efektīvāka un praktiski nesāpīga.

Kad es redzēšu lāzerepilācijas procedūras rezultātu?

Lāzerepilācijas rezultāts ir pamanāms jau pēc pirmās procedūras, bet 10-14 dienu laikā tiek novērota matu “viltus augšana”.  Mati, kuru folikulas ir sabrukušas, izlien no ādas, radot iespaidu, ka tie ataug.

Kā noņemt ataugušos matiņus starp procedūrām?

Jūs varat izmantot metodes, kas nenoņem matiņus ar visu sakni, tātad ar trimmeri, depilācijas krēmu un skuvekli.  Nedrīkst noņemt ar pinceti, diegu, izmantot elektrisko epilatoru, “Sugaring”, vasku, sveķus utt. Labāk ir atturēties no matiņu noņemšanas 2-3 dienas pēc sesijas, līdz noteiktās zonas jūtīgums mazinās. 

Kā sagatavoties lāzerepilācijas procedūrai?

Milzīgs lāzera epilācijas plus ir tas, ka nav nepieciešama īpaša sagatavošanās. Pirms procedūras Jums ir vienkārši jānoskuj matiņi attiecīgajā zonā.

Kāds ir vēlamais procedūru grafiks?

Aptuvenais apmeklējumu piemērs:

 1. Procedūra – 4 nedēļu pauze

 2. Procedūra – 4 nedēļu pauze

 3. Procedūra – 5 nedēļu pauze

 4. Procedūra – 6 nedēļu pauze

 5. Procedūra – 6/8 nedēļu pauze

 6. Procedūra – 8/10 nedēļu pauze

 7. Procedūra – 10/12 nedēļu pauze

 8. Procedūra – 12/14 nedēļu pauze pēc kuras tiek veikti novērojumi.

Vai ir kādi ierobežojumi pēc lāzerepilācijas procedūras?

Pēc lāzerepilācijas procedūras ādai nepieciešams atveseļošanās periods, tāpēc, lūdzu:

 • Atturieties no pīlingu lietošanas.

 • Nelietojiet matu noņemšanas procedūras, kas saistītas ar matu izvilkšanu ar sakni (vasks, pincetes, “Sugaring” vai mehāniskais epilators).

 • Vēlams 2 nedēļas izvairieties no sauļošanās vai solārija 

 • Pirmajā dienā pēc procedūras atturēties no vannas, baseina, sporta zāles un saunas.

 • Izmantojiet ādas atjaunojošos krēmus (pantenolu, bepantēnu, lipobāzi u.c.).

Kā var noteikt, vai studijā tiek izmantota kvalitatīva aparatūra vai nekvalitatīvs pakaļdarinājums?

Lai atšķirtu, ar kādu aprīkojumu darbojas studija, uzziniet iekārtas modeli. Ja jums to nevar nosaukt, visticamāk, tas ir ķīniešu nezināms modelis.

Vai vasarā drīkst veikt lāzerepilāciju?

Jā, vasarā jūs varat veikt lāzerepilāciju, galvenais ir ievērot ieteikumus pirms un pēc procedūras.

Vai es varu skūt matus pēc lāzerepilācijas?

Jā, divas dienas pēc  lāzerepilācijas jūs varat noskūt matiņus, vēlāk skūties pēc nepieciešamības. Jūs pamanīsiet, ka tas jādara daudz retāk un pēc skūšanās  vairs nejutīsiet diskomfortu, kā arī process prasīs mazāk pūļu un laika.

Cik ilgi tiek veikta lāzerepilācijas procedūra?

Lāzerepilāciju seanss ilgst no 15 minūtēm līdz 3 stundām atkarībā no apstrādāto zonu skaita, auguma un ķermeņa svara. Vidēji padusēm un augšlūpai nepieciešamas 10-15 minūtes, bikini – 20-25 minūtes, kājām – 50-70 minūtes.

Uz cik ilgu laiku es atbrīvošos no matiņiem pēc pilna lāzerepilācijas kursa?

Vidēji no 2 līdz 8 gadiem. Tas viss ir atkarīgs no hormonālā fona, uzturēšanas procedūru biežuma un vecuma. Mūsu studijas speciālisti izmanto modernāko diodes lāzera iekārtu. Salīdzinājumā ar citām metodēm, lāzerepilācijai ir vairākas priekšrocības:

 • Ilglaicīgs rezultāts

 • bez sāpēm

 • pēc kursa nav jāpērk skūšanās piederumi

 • drošība – neizraisa kairinājumu

 • var izmantot jebkura veida matiem

 • Ietekmē tikai matu folikulu, neietekmējot ādu

Vai lāzerepilāciju var veikt grūtniecības vai zīdīšanas laikā?

Grūtniecība un zīdīšanas periods ir absolūtas kontrindikācijas lāzerepilācijai.

Vai tā ir taisnība, ka pēc procedūras var palikt apdegumi vai rētas?

Lāzerepilācija nepārkāpj ādas integritāti – tāpēc rētas nerodas. Neievērojot speciālistu ieteikumus, var palikt apdegumi. Nav vēlams to darīt uzreiz pēc sauļošanās, vēlāms veikt procedūru ne ātrāk par 5 dienām pēc sauļošanās,  kā arī nav vēlams sauļoties pēc procedūras (vismaz nedēļu), lietot kosmētiku vai spirtu saturošās vielas. Lietojiet tikai Panthenol vai Bepanthen (trīs dienu laikā pēc procedūras).

Vai tā ir taisnība, ka matiņi pēc procedūras vair neaug?

Protams, mati augs, bet tikai procedūru kursa laikā. Katru reizi tie būs jauni matiņi, kas iepriekšējās procedūras laikā bija miega režīmā, nevis aktīvās augšanas stadijā. Pamazām tie kļūs mazāki, un paši mati mainīs savu struktūru, kļūstot plānāki un gaišāki. Pēc procedūru kursa pabeigšanas jūs pazaudēsiet no 90-95% matiņu. Pēc gada vai ilgāk var parādīties jauni matiņi, bet ne tādā apjomā kā sākotnēji. Šajā gadījumā mēs iesakām veikt 1-2 procedūras, lai noņemtu šos negaidītos viesus. Lāzeraparāta noņemtie matiņi nekad neatgriezīsies, tāpēc var apgalvot, ka lāzerepilācija uz visiem laikiem likvidē nevēlamos matiņus!

Vai lāzers noņem gaišos matiņus?

Atbilde ir neviennozīmīga. Lāzers selektīvi silda tumšo pigmentu - melanīnu. Tātad, jo gaišāka āda un tumšāki un rupjāki mati, jo labāki rezultāti. Vispiemerotākie kandidāti ir cilvēki ar gaišu ādu un tumšiem (tumši blondiem) matiem. Gaišiem matišiem bšs nepieciešamas vairāk procedūras. Rudo matiņu skaits tiek samazināts par aptuveni 30%, bet nelikvidētie rudie matiņi kļūst plānāki.

Vai drīkst veikt procedūru menstruāciju laikā?

Jā, ja jums ir augsts sāpju slieksnis. Visiem pārējiem lāzerepilācija nav ieteicama 3-5 dienas pirms menstruācijas, menstruāciju laikā un 3-5 dienas pēc tām. Šajā laikā ķermenis visvairāk reaģē uz sāpēm. Faktiski vesels pusmēnesis ir tavā rīcībā, kur tu vari izvēlēties piemērotu datumu procedūrai.

Vai drīkst veikt lāzerepilāciju uz dzimumzīmēm?

Apmatojumu uz dzimumzīmes var noņemt, ja pirms epilācijas dzimumzīmi ir pārbaudījuši speciālisti. Citā gadījumā lielus un izvirzītus veidojumus uz ādas nedrīkst pakļaut lāzera iedarbībai. Ja veicat lāzerepilāciju un skartajā zonā tiek konstatēta liela dzimumzīme, meistaram tā ir jāapiet, jāaplīmē vai jāaizkrāso tā, lai lāzera stars netrāpītu dzimumzīmei. Nelielas, plakanas, brūnas dzimumzīmes, kuras bieži vien ir punktētas uz cilvēka ķermeņa, var neaizkrāsot. Ļoti tumšus punktus, kuri satur daudz melanīna, nedrīkst pakļaut lāzera iedarbībai iespējamo sāpju dēļ.

Ja man ir alerģija pret saules stariem, drīkst veikt lāzerepilāciju?

Jā, drīkst, jo lāzera staram ir precīzs viļņa garums 808 nm un tas nepieder UV spektram. Bet, ja vēlaties, varat veikt izmēģinājuma zibšņus, lai pārbaudītu ādas reakciju.

Vai lāzerepilācija sāp?

Procedūra, protams, ir jutīga, bet tajā pašā laikā panesama un ērta. Diodes lāzers SAPPHIRE SMARTEPI apvieno tādas priekšrocības kā:

• patentēta kontaktu dzesēšanas sistēma

• iespēja precīzi noregulēt ierīces parametrus, izmantojot īpašu sensoru katram klientam individuāli, atkarībā no matu struktūras un ādas īpašībām.

Mēs veiksmīgi likvidējam nevēlamos matiņus no tādām delikātām un jutīgām zonām kā, piemēram, sieviešu augšlūpa, rugāju līnija vīriešiem, padušu zona, bikini zona un sēžas zona.

bottom of page