top of page

PAR ELEKTOEPILĀCIJAS PROCEDŪRĀM

Procedūras veikšana

Lai sāktu procedūru, jums ir jābūt tāda garuma matiem, lai elektrologs varētu paņemt katru matu ar pinceti. Ieteicamais garums 5 mm. Pārāk garus matiņus noņemt ir ārkārtīgi neērti, savukārt pārāk īsus  nevar noņemt ar pinceti. Tāpēc ir nepieciešama sagatavošanās.

 

Elektroepilācijas procedūras laikā speciālists ievieto adatu folikulā un likvidē katru matiņu atsevišķi. Ja no vienas vietas izaug vairāki matiņi, speciālistam, iespējams, vajadzēs vairākas reizes koagulēt. Pirmajām procedūrām ir jāatvēl pietiekami daudz laika, parasti no 1 stundas, bet ar katru nākamo procedūru laiks samazināsies un kursa beigās var epilēt diezgan lielu laukumu tikai 15 minūtēs.

 

Procedūras beigās epilētā vieta ir jāapstrādā un jāuztur tīra, izvairoties no mitruma un karstuma. Tāpēc ir jāatturas no peldēšanās, pirts un solāriju apmeklēšanas.

No kā ir atkarīgs rezultāts?

1. Vienota matu augšana

Ja esat praktizējis citas matu likvidācijas metodes un veicāt epilāciju biežāk nekā reizi 5 nedēļās, tad vispirms būs jāizlīdzina matiņu augšana (pirmajās 3-4 apmeklējuma reizēs ataugs tie matiņi, kuri tika likvidēti ar citām metodēm, un intervāli starp apmeklējumiem var būt īsāki).

2. Mitrināti dzīvie matiņi

Pirms elektroepilācijas kursa uzsākšanas iesakām no vēlamās vietas likvidēt visus matiņus ar sakni, piemēram, šugarējot vai vaksējot, lai atjaunotu augšanas stadiju un noņemtu “vecos matiņus” katagena un telogēna fāzēs. Tāpat neaizmirstiet mitrināt ādu ar kosmētiku un krēmiem. Ar sausu ādu ir ārkārtīgi grūti strādāt.

3. Apmeklējumu regularitāte

Lai gūtu panākumus, jums sistemātiski jāapmeklē procedūras, tikai šādos apstākļos speciālists būs pārliecināts, ka strādā ar anagēniem matiem. Ja šis augšanas posms ir pagājis un ir sākusies mirstošā fāze, procedūra, visticamāk, radīs ierobežotus rezultātus.

Ieteicamais intervāls starp procedūrām ir 5 nedēļas.

4. Citi ieteikumi starp sesijām

Ja gadās, ka nevarat ierasties uz seansu laikā un intervāls palielinās, matu garuma saīsināšanai iesakām izmantot tikai trimmeri vai šķēres, šugarings vai cita epilāciju noņemšana var aizkavēt rezultātu.

SVARĪGI!

Elektroepilācija ir invazīva procedūra, tāpēc jebkurš kontakts jāveic ar sterilu instrumentu.

Tā paša iemesla dēļ adatas tiek lietotas tikai vienu reizi, un tās netiek izmantotas atkārtoti pat vienai un tai pašai personai.

Pēc procedūrām

Pēc matu likvidācijas sesijas

Lai gan elektroepilācija rada zināmu traumu epilētajā zonā, tā ir sagaidāma iedarbība un notiek speciālista uzraudzībā. Pēc biezu matiņu elektrolīzes var parādīties sarkani punktiņi, kas pēc procedūras izžūst un pārvēršas garozā. Pareizi kopjot un bez tendences uz pigmentāciju, tie pazūd 2 nedēļu laikā. Tas nav apdegums, bet normāla reakcija - strāvas stipruma sekas efektīvai ietekmei.

Sejas zonā un smalku matiņu augšananas zonā, “punktiņi” parasti netiek novēroti, jo speciālists izmanto vāju enerģiju. Neliels apsārtums pazūd stundas laikā.

Pareiza ādas kopšana pēc procedūras

Pēc elektroepilācijas procedūras speciālists vienmēr sniedz norādījumus par aprūpi mājās, bet aprūpe mājās un higiēna ir pilnībā klienta atbildība.

 

Ieteicamie mājas aizsardzības līdzekļi:

dzesēšanas alvejas želeja

pantenola aerosols (spēkā uzreiz pēc procedūras)

antiseptisks talks (efektīvs kā žāvēšanas līdzeklis uzreiz pēc)

cindols un citas zāles, kas paredzētas dermatīta ārstēšanai

mitrinoši losjoni un viegli krēmi (visā intervālā starp procedūrām)

 

Pēc procedūras āda kādu laiku saglabā daļu siltuma, tāpēc vismaz 48 stundas pēc procedūras jāizvairās no papildu ādas traumām, proti:

iet karstā vannā vai dušā

iet saunā vai pirtī

sauļoties gan ārā, gan solārijā (epilējot seju, arī ziemā izmantojiet krēmu ar SPF faktoru)

veikt skrubjus vai pīlingus

valkāt stingru un sintētisku apģērbu

uzklāt uz apstrādātās vietas dezodorantu un smaržas

aktīvi nodarboties ar sportu (paaugstinās arī ķermeņa temperatūra un svīšana)

peldēties baseinos, kas satur hloru

 

Ja parādās komplikāciju pazīmes, nekavējoties jāsazinās ar speciālistu.

bilde_1.jpeg

Procedūru cenas

Elektroepilācijas (FLASH termolīze / BLEND) samaksa par 1 min.

Ķermenis – 1,00 eur / min

Bikini zona – 1,20 eur / min

Sejas zona – 1,50 eur / min

Minimālais elektroepilācijas seanss (līdz 10 minūtēm) – 15,00 eiro.

+ piemaksa vīriešiem 20% (sejas zona, ķermenis)

Veic pierakstu tiešsaistē

bottom of page